Floral Spectrum

Przedstawiamy "Floral Spectrum": Nasza żywa letnia kolekcja sypkich pigmentów

Poznaj żywe odcienie lata dzięki naszej najnowszej kolekcji sypkich pigmentów do makijażu "Floral Spectrum". Każdy pigment do makijażu w tej letniej kolekcji jest inspirowany i nazwany na cześć oszałamiających kwiatów sezonowych. Wprowadź urzekające kolory "Frezja", "Irys", "Szafirek", "Krokus", "Anemon" i "Begonia" do swojego rytuału beauty.

Idealny zarówno dla profesjonalnych wizażystów, jak i entuzjastów makijażu

Nasza kolekcja została zaprojektowana zarówno dla profesjonalnych wizażystów, jak i entuzjastów makijażu.Pozwala tworzyć wszechstronne stylizacje, które oddają istotę sezonu. Każdy pigment oferuje gładką, łatwą do rozcierania teksturę i intensywny kolor, idealny do uzyskania oszałamiającego letniego makijażu.

Wszechstronne letnie stylizacje z "Floral Spectrum

Możesz tworzyć makijaże plażowe lekko muskając skórę ciała pigmentem albo wyraziste kreacje imprezowe lub festiwalowe, nakładając mocno pigment na oczy i usta. Nasze letnie pigmenty świetnie sprawdzają się jako błyszczyki. Mają naprawdę wszechstronne zastosowanie od delikatnych, naturalnych makijaży dziennych po dramatyczne, odważne makijaże wieczorowe.

Poznaj naszą letnią kolekcję "Floral Spectrum" i ciesz się pięknem sezonu dzięki tym wyjątkowym, inspirowanym kwiatami pigmentom do makijażu. Poznaj jakość profesjonalnych pigmentów do makijażu i pozwól swojemu pięknu rozkwitnąć tego lata.

Aktywne filtry